Piedāvājam

Piedāvājam novadīt meistarklasi “E-prasmes (interneta pakalpojumu izmantošana) nevalstiskā sektora organizācijām vai indivīdiem”

Mērķis – veicināt e-prasmju izplatību biedrību (un interesentu) darbībā, lai tās varētu kvalitatīvi izmantot internetā pieejamos resursus un pakalpojumus savu mērķu sasniegšanai un sadarbībai ar valsts un pašvaldību institūcijām.

Iespējami dažādi virzieni atkarībā no mērķauditorijas (gan atkarībā no tās sagatavotības, gan arī tematiskām interesēm):

–      kā nepalaist garām svarīgus jaunumus?
–      Google meklēšanas paņēmieni un triki
–      noderīgi interneta bezmaksas (vai lēti) rīki dažādām problēmsituācijām (biedrībām, nelieliem uzņēmumiem, studentiem, senioriem, u.c.)
–      vienkāršas mājas lapas izveide, aptauju veikšana internetā, u.tml. interneta iespēju apkopojums pa konkrētu tēmu.
–      kā darbojas šāda veida mācības?
–      publiskā pārvalde un internets – mājas lapas, komunikācija, datu bāzes – kā efektīvāk komunicēt ar publiskās pārvaldes institūcijām dažādās situācijās, t.sk. iesaistīties lēmumu pieņemšanā?

Sazinieties ar mums info@solipasolim.lv (Dacei) un sarunāsim visu! Ja pastāstīsiet par savu interesi, atradīsiet telpas un iedosiet padzerties, brauksim pie jums neko par to neprasot.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.