NVO samits

Biedrība „Latvijas Pilsoniskā alianse” sadarbībā ar Ķekavas novada kultūras aģentūru organizē vēl nebijušu pasākumu Rīgas plānošanas reģiona nevalstiskajām organizācijām – samitu „NVO via Ķekava”. Samita mērķis ir sekmēt pilsoniskās sabiedrības pašorganizēšanos Rīgas reģionā, sniedzot noderīgu informāciju un zināšanas par NVO darbības būtiskām jomām kā NVO pārvaldība, e-lietas un līdzdalība. Samita programmā ir paredzētas trīs meistarklases – NVO vadības, e-lietu un līdzdalības meistarklase.

Neformālās izglītības attīstības biedrība “Solipasolim.lv” vēl domā, vai apmeklēs šo pasākumu 🙂 Gribētos jau..

Vairāk info šeit.

1 thought on “NVO samits

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.