Plāni 2012.gadam

Plānojam uzsākt apmācības interesentiem par dažādiem ar interneta pielietojumu saistītiem jautājumiem, uzsverot sadarbību un komunikāciju ar valsts institūcijām, e-iespēju izmantošanu un sava darba uzlabošanu un efektivizēšanu.

Lai labāk saprastu kas un kā, izveidojām nelielu aptauju, kurā aicinām piedalīties NVO pārstāvjus!

Anketa atrodama šeit.

Papildus senioru organizācijām piedāvājam jautājumu/atbilžu formāta vakarus (vai dienas) par jaunajām tehnoloģijām. Mūsu vecākiem un vecvecākiem bieži rodas dažādi jautājumi – kas ir tviteris, kāpēc interneta adreses sākas ar www, kas ir tie epasti u.tml.  – domājams, ka tādi rodas arī citiem, kas ikdienā nelieto internetu. (Ņemot vērā, ka šī piedāvājuma mērķauditoriju šis ziņojums šeit stāvēdams deiz vai sasniegs, aicinām reģionālos NVO vai citus vietējos aktīvistus izplatīt informāciju potenciāliem interesentiem) Priecāsimies uz tiem atbildēt, sazinieties ar mums!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.