E-prasmju nedēļa 2012

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju informē, ka 2012.gada 26.-30 martā visā Latvijā norisināsies Eiropas e-Prasmju nedēļa ar mērķi attīstīt informācijas sabiedrību, veicināt e-prasmju apgūšanu un popularizēt IKT profesiju.

Eiropas e-prasmju nedēļa Latvijā tiek organizēta Eiropas Savienības organizētās masu informatīvās kampaņas European e-skills week 2012 ietvaros, kas aptvers Eiropas Savienības valstis, kā arī plašāku Eiropu.
vairāk var lasīt te.

mēs arī domājam, kā varētu iesaistīties. Pagājušajā gadā mēģinājām atbalstīt vismaz informatīvi, jo sakarā ar ģimenes pieaugumu attiecīgajiem personāžiem biedrībā, vairāk bija grūti īstenot.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.