3.atlases kārta NVO kapacitātes stiprināšanas programmā

Sabiedrības integrācijas fonds 2012.gada 17.februārī izsludinājis trešo atklāto projektu iesniegumu atlasi darbības programmas “Cilvēkresursi un nodarbinātība” 1.5.2.2.2. apakšaktivitātes “Nevalstisko organizāciju administratīvās kapacitātes stiprināšana” ietvaros, kas tiek finansēta ar Eiropas Sociālā fonda finansiālu atbalstu. Vairāk info šeit.

Mēs arī plānojam pieteikties, tik nevaram saprast, cik lielā mērā “atvēzēties”. Vai uzlabot/pilnveidot 2.atlases kārtā iesniegto ideju vai riskēt ar mūsu jauno piedāvājumu..vai varbūt kaut kā apvienot tos abus..

Patiesību sakot, vērojot iepriekšējās kārtās atbalstītos projektus, dažreiz liekas bēdīgi, ka liela nauda aiziet kaut kādiem bukletiem.. Mēs, kā interneta fanāti nesaprotam, vai tiešām tas ir pareizākais veids, kā apgūt finansējumu..

1 thought on “3.atlases kārta NVO kapacitātes stiprināšanas programmā

  1. Pingback: Uzmanīgi ar vēlmēm, jo tās mēdz piepildīties | Neformālās izglītības attīstības biedrība „Soli pa solim”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.