jauni izaicinājumi

Nedaudz negaidīti, bet ļoti trāpīgi esam piekrituši un jau uzsākuši sadarbību ar SIA “Senioru aprūpes dienests“, kur projekta „Sociālo pakalpojumu attīstība personām ar funkcionāliem traucējumiem, kā arī viņu ģimenēm Rīgas pašvaldībā” ietvaros jāsniedz konsultācijas šī dienesta klientiem par dažādiem jautājumiem par un ap datoriem/telefoniem/internetu.

Pirmā tikšanās jau noritējusi un nedomājiet, ka ir runa par lauku opīšiem vai dāmiņām. Nē, kungiem, ar kuriem tikāmies pirmajā reizē, bija savi datori, jau zināmi jautājumi un problēmas, kuras tad nu arī nācās risināt. Ziniet, sagatavot konkrētu apmācību tematu ir daudz vieglāk, nevis atrast, kur pazudušas bildes, paskaidrot, kā atslēgt spamu e-pastā, kā vispār dabūt bezvadu internetu šim datoram, kāpēc nelasa dvd diskus, kā dabūt bildes no telefona datorā..laiks paskrēja nemanot!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.