Prasme mācīties

Vai Tev tāda piemīt? Tā ir ļoti noderīga prasme. Tāpat kā e-prasmes 🙂 Ar otro apgūšanu mēs varam  palīdzēt, bet, lai varētu palīdzēt arī ar pirmo, šodien Dace devās uz Jelgavu, lai piedalītos apmācībās “Kā attīstīt kompetenci “prasme mācīties”?”, ko rīkoja Zemgales NVO centrs. Semināra mērķis bija apgūt jaunas metodes pieaugušo izglītības jomā – metodes, kas ir neformālas un veicina pieaugušo spēju mācīties. Projekta ietvaros tiek meklētas jaunas iespējas veicināt pieaugušo vēlmi apgūt jaunas zināšanas. Lai to izdarītu, tiks izmantots kopīgi ar partneriem izstrādātais metožu apkopojums.

Pasākums notika septītajās debesīs – Jelgavas torņa 7. stāvā ar burvīgu skatu pa logu. Bet bija gana interesanti, lai pa logu skatītos tikai starpbrīdī.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.