apliecinājums :)

jau vasarā Dace ne tikai praktiski izmēģināja Coursera mācību platformu (par šo un citām var lasīt mūsu krātuvē), bet arī nopietni apguva interneta un tehnoloģiju vēstures jautājumus kursā Internet History, Technology and Security, ko Coursera.org platformā piedāvāja Mičiganas universitāte.

Sekmīgi pabeidzot kursu, viņa saņēma sertifikātu. (Starp citu, esam sajūsmā, ka pasniedzējs ir gatavs ar roku parakstīt un atsūtīt sertifikātu ikvienam, kurš atsūtīs izdrukātu sertifikātu un segs atpakaļsūtījuma samaksu. Ņemot vērā, ka LV pasniedzēji mēdz būt slinki pat par dažiem desmitiem studentu, bet šo kursu nokārtoja vairāki tūkstoši..)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.