Google iespējas

Tā kā mēs piedāvājam apmācības gan par google meklētāju, gan arī citiem google produktiem, tad laiku pa laikam paskatāmies, kas interesants pieejams tīmeklī. Lūk, tāda lieta kā Google Demo Slam. Tā gan nav nekāds jaunums, un parādījusies jau pirms 2 gadiem, bet šķiet, ka nav īpaši populārā, tāpēc pastāstīsim.

Īsumā – doma ir mudināt google lietotājus veidot izglītojošus videomateriālus par google produktu un pakalpojumu iespējām ar mērķi informēt tos, kas nezina par šādām iespējām. Video tiek veidoti dažādās kategorijās, atbilstoši google piedāvātajām iespējām.
Google Demo Slam ir platforma, kurā var novērtēt šos video. Starp populārākajiem ir interesantas lietas, piemēram, meitenes pasūta svešvalodā ēdienu, izmantojot google translate, vai puiši pārbauda, vai google foto meklētājs atpazīst viņu paštaisīto skulptūru.

Bet šis ir tiešām wow – video, kurš izskatās pēc smukas animācijas, bet patiesībā ir ļoti apjomīga prezentācija, kas veidota google drive.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.