Turpinās pieredzes apmaiņas grupas: SASKARSME

Atkal sludinām pieteikšanos uz interesantu pasākumu. Šoreiz centrālais temats būs saskarsme. Iepriekšējā grupa gāja mājās apmierināta 🙂 Pasākums aizvien sastāv no lekcijām, diskusijām un darba grupās un ir bez maksas.

plakats_saskarme-01

Pasākums ir daļa no projekta, kas tiek īstenots sadarbībā ar Rīgas Domes Labklājības departamentu. Tā mērķis ir mazināt cilvēku ar funkcionālajiem traucējumiem sociālo atstumtību un veicināt viņu iekļaušanos sabiedrībā, kā arī palīdzēt iegūt ticību saviem spēkiem un drosmi uzsākt ko jaunu un saistošu – sākt mācīties, piedalīties sabiedriskās aktivitātēs vai atrast savām spējām un interesēm atbilstošu darbu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.