Materiāls par Saeimas vēlēšanām

Kampaņas “Nemet balsi miskastē!” ietvaros Neformālās izglītības attīstības biedrība “Soli pa solim” aicina visus doties 4.oktobrī uz gaidāmajām vēlēšanām un iepazīstina ar Latvijas vēlēšanu sistēmas niansēm, kas pārskatāmā veidā apkopotas biedrības veidotajā materiālā “Kas jāzina, lai balsotu, ja nav par ko balsot, un lai nenobalsotu pretēji savām vēlmēm?”.
Ņemot vērā citos vēlēšanu gados medijos izskanējušās aizdomas par iedzīvotāju neprasmi pareizi aizpildīt vēlēšanu zīmes, dažādiem pārpratumiem un šaubām, kampaņas mērķis ir skaidrot Latvijas vēlēšanu sistēmu un balsošanas kārtību plašākai sabiedrībai. Materiālā klāstīts, kā aizpildāma vēlēšanu zīme, kā arī galvenie balsu skaitīšanas principi un to ietekme uz vēlēšanu iznākumu. Materiāls pieejams bez maksas biedrības mājas lapā kā arī www.solipasolim.lv.
Biedrība aicina izturēties atbildīgi pret iespēju piedalīties brīvās vēlēšanās un iepazīties ar deputātu kandidātiem un partiju programmām. Vairāk informācija par tiem pieejama Centrālās vēlēšanu komisijas mājas lapā www.cvk.lv

Saeimas vēlēšanas LV

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.