Iespēja apmeklēt supervīziju/darbnīcu

20140517barjerasSestdien, 17. maijā plkst. 11:00-14:00 notiks iekļaujošās uzvedības atbalsta darbnīcas supervīziju formātā vecākiem,pedagogiem, sociālajiem darbiniekiem un citiem, kuri ikdienā saskaras ar jautājumiem, saistītiem ar problemātisku uzvedību pirmsskolā un skolā: “Vecāki un paedagogi: komunikācijas un sadarbības barjeras”. Aicinām izmantot šo lielisko iespēju ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas psihologu palīdzību praktiski un taktiski risināt sarežģītas situācijas, uzzināt citu pegadogu un vecāku pieredzi, kā arī uzzināt par resursiem šo situāciju risināšanā. Pasākumi notiks sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu. Noteikti piesakieties, ja plānojat būt: info@solipasolim.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.